sekans hizmetleri

sekans hizmetleri
GATC Biotech (Almanya) işbirliği ile tüm sekans hizmetleri ve bio-informatik istekleriniz için hizmetlerimiz değerli bilgilerinize sunulmuştur.

 

Sekans Hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için lütfen sağ taraftaki broşürleri inceleyiniz.

 

GATC Biotech, dünya çapında 10.000’den fazla akademik ve endüstriyel müşterileri ile DNA sekans konusunda Avrupa’nın lider servis sağlayıcısıdır. 20 yılı aşkın süredir, en küçük projelerden büyük ölçekli projelere kadar sekans ve bio-informatik çözümleri sunmaktadır. GATC Biotech 10 milyondan fazla bakteri, bitki ve diğer bütün genom numunelerinin yanı sıra yüzlerce insan genomu sekans işlemlerini yapmıştır.

 

Agilent ve Illumina Sertifikalı Servis Sağlayıcı olması nedeniyle, GATC Biotech kendi laboratuarlarında tüm önde gelen sekans teknolojilerini kullanarak gerçek multiplatform sekans hizmetleri sunmaktadır: Sanger sekansını 16 ABI 3730xl, ileri ve üçüncü nesil sekansını Illumina HiSeq 2500, Illumina MiSeq ve Pasifik Biosciences PacBio RS II ekipman filosu ile gerçekleştirmektedir.

 

Profesyonel anlamda bu muazzam veri miktarlarını değerlendirmek amacıyla, GATC Biotech kendi Bilgi Teknolojileri takımını oluşturmuştur. Toplamda 900’den fazla işlemci ile 160 üzerinde sunucudan oluşur. Buna ek olarak 1.8TB ana bellek ve kullanılabilir 360TB üzerinde disk depolaması bulunmaktadır. Örneğin, Illumina HiSeq 2000’ler yüksek performanslı küme tarafından analiz edilir ve her haftada 8 TB’a kadar yeni veri üretir.

 

Constance, Almanya merkezli şirket, sonraki ve üçüncü nesil sekanslamaya odaklanarak ISO 17025 sertifikalı Genom ve Tanı Merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Köln-Bonn merkezini lojistik merkez olarak kullanarak, tüm kritik zamanlı Sanger sekans hizmetleri için ideal bir yerdir. 2010 yılından bu yana, GATC Biotech Uluslararası Kanser Genom Projesi için önemli bir tedarikçi konumundadır.

 

GATC Biotech ayrıca iştiraki LifeCodexx ile birlikte klinik anlamda doğrulanmış moleküler tanı testleri gelişimini yapmakta ve amniyosentez gibi yaygın invaziv muayene yöntemlerine risksiz alternatifler sunmaktadır.

 

GATC Biotech ile daha detaylı bigilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

GATC BIOTECH